Logo

ul. Dworska 2/1A, 45-752 Opole
tel.kom: 691 704 477, tel./fax:77 442 30 20

 
Logo

Firma MEBLOMAG zajmuje się produkcją i sprzedażą mebli na zamówienie.


Proponujemy Państwu szeroką ofertę mebli zarówno pod względem wzornictwa jak i wykorzystywanych materiałów. Przed przystąpieniem do realizacji zamówienia przygotowujemy indywidualny projekt oraz komputerową wizualizację wnętrza. Meble produkowane przez naszą firmę cechuje wysoka jakość oraz niepowtarzalny wygląd. Dla zapewnienia kompleksowej obsługi naszych Klientów proponujemy: doposażenie mebli w sprzęt AGD, zlewozmywaki, armaturę, oświetlenie, zapewniamy własny transport oraz montaż mebli, wykonujemy przyłącza elektryczne, gazowe i wodno-kanalizacyjne (posiadamy do tego wszystkie niezbędne uprawnienia), umożliwiamy ratalny system finansowania zakupów.

Nasz asortyment obejmuje: meble kuchenne, szafy wnękowe i wolnostojące, zabudowę wnęk, meble łazienkowe, meble biurowe, meble sklepowe,  inne według zlecenia klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Meble kuchenne

Meble kuchenne – meble przeznaczone do wyposażania kuchni, należą do nich:

  • stół kuchenny,
  • krzesła do kuchni (taborety),
  • szafki kuchenne,
  • wyspy kuchenne
Wśród tej grupy wyróżniamy meble do kuchni tworzone na wymiar. Jest to specyficzna grupa mebli, które dostosowuje się do rozmiaru i układu pomieszczenia oraz preferencji właściciela. Firmy zajmujące się tworzeniem mebli kuchennych na wymiar, wykorzystują różne technologie.

Płyta wiórowa

Płyta wiórowa to materiał konstrukcyjny dla przemysłu meblarskiego i budownictwa wytworzony ze specjalnie przygotowanych wiórów drzewnych, sprasowanych z dodatkiem żywic przy użyciu ciśnienia i wysokiej temperatury w płyty o różnych wymiarach, grubościach, ciężarze objętościowym i parametrach wytrzymałościowych.

Występuje w zależności od zapotrzebowania jako jedno- i wielowarstwowe (laminat), o podwyższonej wodo-, grzybo- i ognioodporności oraz powierzchniach porowatych lub gładkich, zagęszczonych pyłem drzewnym. Wióry do produkcji wytwarzane są ze zdrowego drewna drobnowymiarowego, odpadowego lub nienadającego się do przerobu na lite deski.

Pochodne płyty wiórowej to: płyty paździerzowe, płyty lniane i konopne, płyty ze zdrewniałych cząstek innych roślin jednorocznych (łodygi bawełny, łuski ryżu), odpadów trzciny cukrowej – bagassy itp.